Levné zájezdy do Řecka

Tisíce levných zájezdů od renomovaných cestovních kanceláří

Levné zájezdy Kompletní nabídka

Do Řecka levně

Tipy, jak si užít dovolenou v Řecku za skvělou cenu


Image

Řecko levně

Pokud si chcete užít dokonalou dovolenou v Řecku, ale zároveň nechcete utrácet desetitisíce, existuje několik možností. V každém případě byste se měli vydat na jeden z nejpopulárnějších ostrovů, protože právě sem cestovní kanceláře pořádají nejvíce zájezdů, a proto si můžou dovolit držet ceny velmi nízko. Proto na Krétu, Rhodos, Korfu, Kos nebo třeba Zakynthos můžete sehnat skvělou dovolenou letecky se stravou i pod 15 000 Kč. Pokud netrváte na dovolené na ostrově, rozhodně můžeme doporučit i poloostrov Chalkidiki. Zkuste vyhledávat také first minute či last minute nabídky, které vám často mohou ušetřit další tisíce. Pro ty, kteří tolik neřeší stravování a nutně nepotřebují plnou penzi či all inclusive, je v nabídce cestovních kanceláří spousta zájezdů pouze se snídaní nebo polopenzí či zcela bez stravy a možností vlastního stravování.

Levně bez cestovní kanceláře

Pokud patříte mezi ty, co rádi cestují individuálně a nepotřebují služby cestovní kanceláře, určitě se vám budou hodit levné letenky a hotely. Některé aerolinky v létě nabízejí pravidelné přímé lety na řeckou pevninu i ostrovy, kde si můžete objednat hotely za skvělé ceny.

Nejvýhodnější zájezdy

Rezervujte si zájezdy od cestovních kanceláří za nejlepší ceny!

Zájezdy do 10 000 Kč

Nejlevnější destinace

Řecké destinace, do kterých pořídíte skvělé zájezdy za nepřekonatelné ceny.

Image

Kréta

Kréta je největší z mnoha řeckých ostrovů a její obyvatelé jsou na to patřičně hrdí. Ostrov je velmi rozmanitý a „to svoje“ zde najde každý. Jde také o nejnavštěvovanější řecký ostrov a díky tomu cestovní kanceláře nabízejí velké množství zájezdů za velmi nízké ceny.

Image

Rhodos

Atmosféra „ostrova růží“ je prosycena tajemstvím jeho dávné minulosti. Rhodos ročně navštíví více jak milion turistů – přidejte se tedy k nim a věřte, že i Vy zde prožijete chvíle, na které se nezapomíná. To všechno za skvělé ceny a s velkým výběrem zájezdů od mnoha cestovních kanceláří.

Image

Korfu

Korfu si díky své překrásné zelené přírodě vysloužilo přezdívku „smaragdový ostrov“. Olivové či cypřišové háje, divoké skalnaté útesy a křišťálově čisté moře - zkrátka ráj na zemi. I vy si můžete užít Korfu, a to za opravdu výborné ceny, letecky i se stravou od nejlepších cestovních kanceláří.

Image

Chalkidiki

Poloostrov plný mytologie, historie, hor, pláží a pohostinných lidí. To je Chalkidiki. Turistická oblast oblíbená pro své příjemné klima, dobrou dostupnost a rozmanitost. Na Chalkidiki můžete vyrazit jak autobusem, tak i letecky. A vůbec přitom nemusíte zruinovat svůj rozpočet.