Dovolená Santorini | Dovolená na Santorini

recko-bg-header-title.png
     

Dovolená na Santorini


Nedokážete si představit dovolenou bez chvíl strávených na pláži? Pokud se vypravíte na Santorini, rozhodně budete mít po návratu na co vzpomínat. Na světě není moc míst, kde byste mohli lenošit na dlouhých plážích pokrytých černým pískem, tak jako na Santorini. Vstup do moře je pozvolný, a tak se sem bez problémů můžete vypravit i s dětmi. Na místních plážích jsou k dispozici různé druhy vodních sportů či hřiště na plážový volejbal, o pohyb tedy nouzi mít jistě nebudete. Na své si na Santorini přijdou i vyznavači pěší turistiky – nejznámější stezka vede kolem celé kaldery z hlavního města Fira až do malé osady Ia. Milujete nakupování či divoký noční život? Pak určitě zavítejte do Firy, kde budete nadmíru spokojeni.

Vybrané zájezdy Santorini

OdDníKamDop.Str.Cena

Sestavte si vlastní zájezd do Řecka!


 
 

Ubytování na Santorini


Co se týká ubytování, na Santorini si můžete vybrat z 2* studií bez stravování, 3* hotýlků se snídaní či 4* a 5* luxusních areálů s polopenzí. Všechny ubytovací kapacity jsou zrekonstruované či nově postavené a díky vkusnému zařízení se zde budete cítit velmi příjemně. Řada hotelů disponuje pěkně řešenými bazény, skluzavky či hřiště pro děti zde však nenajdete. Co zde jistě naleznete, je toužený klid a příjemná atmosféra. Santorini je vyhledávaným místem turistů z celého světa – pokud tedy čekáte s koupí zájezdu na last minute, snadno se může stát, že odejdete z cestovní kanceláře s prázdnou.

          

Doprava na Santorini


A jak se na ostrov dostat? Nejrychleji samozřejmě letecky – let z Prahy na letiště mezi vesničkou Monolithos a hlavním městem Fira trvá rovné tři hodiny. Pokud zvolíte leteckou přepravu, na Santorini můžete prožít 11 či 12 dní. Pokud však patříte mezi dobrodružné povahy, můžete přiletět na některý z blízkých řeckých ostrovů a na Santorini připlout trajektem. Přijet na ostrov lodí díky největší vulkanické kaldeře na světě totiž vážně stojí za to.

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje