Dovolená Rhodos | Dovolená na Rhodu

recko-bg-header-title.png
     

Dovolená na Rhodu


Patříte-li mezi milovníky historie, je pro Vás právě Rhodos tím pravým ořechovým. Na své si zde však přijde každý – dlouhé písečné pláže přímo lákají k lenošení a městečka se svými kavárnami a restauracemi zase vybízejí ke strávení příjemného letního večera.

Vybrané zájezdy Rhodos

OdDníKamDop.Str.Cena

Sestavte si vlastní zájezd do Řecka!


 
 

Doprava na Rhodos


Jestliže pro Vás letadlo neznamená pohodlný a bezpečný dopravní prostředek ale nutné zlo, nemusíte zoufat. Na Rhodos se totiž můžete dostat i po vodě, a to trajektem z Pirea. Taková plavba však znamená strávit na moři i 18 hodin, což nemusí být každému příjemné. Naopak přímý let z Prahy trvá necelé tři hodiny a ceny charterových letenek jsou poměrně příjemné. Na ostrově můžete prožít 8, 11, 12 i 15 dní.

          

Ubytování na Rhodu


Rhodos se pyšní velice rozmanitou nabídkou ubytování. 2* jednoduchými apartmány počínaje, luxusními 5* hotely patřící známým mezinárodním řetězcům konče. Ubytování v apartmánech využijte, pokud chcete Rhodos poznat skutečně důkladně. 3* hotely s polopenzí mají v oblibě především rodiny s dětmi, které chtějí prožít hezkou dovolenou za přijatelnou cenu. 4* a 5* hotely nabízejí kromě all inclusive spoustu doplňkových služeb, díky kterým se hoteloví hosté nemusí o nic starat. Co se týká koupě zájezdu v režimu „last minute“, díky velkému množství ubytovacích kapacit se nemusíte bát, že byste z cestovní kanceláře odešli s prázdnou. Pozor si však dejte hlavně u luxusnějších hotelů, které se do nabídky zájezdů na poslední chvíli příliš nedostávají a tak koupi zájezdu raději příliš neodkládejte.

Pláže a zábava na Rhodu


Jestliže patříte mezi milovníky koupání či chytání bronzu, na místní pláže budete jistě dlouho vzpomínat. Ti, kteří si nepřejí být ničím rušeni, jistě nepohrdnou dnem stráveným v nějaké malé písčité zátoce. Všichni ostatní si však mohou užívat dny plné koupání a zábavy na jedné z několika širokých pláží. Místní pláže jsou písčité, oblázkové nebo smíšené a vstup do moře je většinou pozvolný, tedy ideální pro rodiny s malými dětmi.

Rádi byste se během dovolené také trochu hýbali? Můžete si vybrat z několika druhů vodních sportů, zahrát si plážový volejbal či objevovat krásy ostrova na koňském hřbetu. Děti jistě rády stráví den plný legrace v aquaparku ve Faliraki, který nabízí více než 20 nejrůznějších atrakcí. Milovníci zábavy si na Rhodu přijdou na také své, protože nočnímu životu se daří téměř v každém letovisku. Jestliže toužíte po troše kultury a nacházíte se v hlavním městě ostrova, rozhodně si nenechte ujít show plnou zvukových a světelných efektů, při které se dokonale seznámíte s příběhem velkolepé bitvy s Turky. 

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje