Dovolená Lesbos | Dovolená na Lesbu

recko-bg-header-title.png
     

Dovolená na Lesbu


Pokud si nedokážete představit dovolenou bez lenošení na pláži a koupání, ale rádi byste si užili také trochu soukromí, tak právě Lesbos je pro Vás se svými dlouhými a téměř liduprázdnými plážemi tím pravým místem.

Vybrané zájezdy Lesbos

OdDníKamDop.Str.Cena

Sestavte si vlastní zájezd do Řecka!


 
 

Ubytování a doprava na Lesbu


V nabídkách ubytování na Lesbu se nejčastěji setkáte s  2* apartmány bez stravování nebo 3* hotely se snídaní či polopenzí. Všeobecně se jedná o hotýlky menší, nedávno postavené či zrekonstruované, vyznačující se příjemnou atmosférou. Při troše štěstí narazíte i na nabídku luxusnějšího hotelu – pozor ale, rozlehlým hotelovým komplexům nabízejícím vše co si člověk může přát na Lesbu „pšenka příliš nekvete“. Pokud byste si rádi zakoupili zájezd v režimu „last minute“, pečlivě si tyto nabídky hlídejte – u některých cestovních kanceláří se bohužel takové zájezdy příliš často nevyskytují.

Nejpohodlněji se na Lesbos dostanete letecky – let z Prahy na letiště Mytilene trvá necelé tři hodiny. Letiště je navíc tak blízko pláže, že pokud bude mít Vaše letadlo při odletu zpoždění, můžete si místo nudného čekání v letištní hale zpříjemnit tento čas posledním koupáním. Na ostrově můžete prožít 11 nebo 12 dní.

          

Pláže a zábava na Lesbu


Pláže jsou zde pokryty pískem či oblázky a nejkrásnější pláž ostrova je 7 km dlouhá pláž Vatery. Pokud patříte mezi milovníky koupání na „Adama a Evu“, tady rozhodně nezůstanete o nic ochuzeni. Lesbos je díky svým klimatickým podmínkám ideálním místem pro milovníky windsurfingu a dalších vodních sportů. Jestliže však chcete ostrov především poznat, obujte si kvalitní boty a využijte jednu z několika dobře značených turistických tras. Kde jinde strávit příjemný letní večer, než v pravé řecké taverně. Rozhodně ochutnejte nějakou místní specialitu, místní kuchyně se totiž může pochlubit opravdu dlouholetou tradicí. Posezení zakončete sklenkou místního ouza Veto, které se dočkalo i vlastní slavnosti. A co si z dovolené přivézt? Rozhodně olivový olej, který se díky své kvalitě pyšní hned několika mezinárodními oceněními nebo proslulé kallonské sardinky.

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje