Dovolená na Chalkidiki | Zájezdy na Chalkidiki

recko-bg-header-title.png
     

Dovolená na Chalkidiki


Chalkidiki je populárním cílem návštěvníků jak z České republiky, tak z celé Evropy. Jeho hlavní předností je výborná dostupnost a jako kolébka cestovního ruchu v Řecku disponuje poloostrov vynikající turistickou vybaveností. Oblast Chalkidiki je považována za kolébku cestovního ruchu v Řecku. Nejrozvinutější a turisticky nejznámější částí trojzubce je poloostrov Kassandra (nejzápadnější), kde naleznete ta nejbujařejší letoviska, příkladem mohou být Sani, Fourka, Pefkochori, Polichrono, Kallithea, Chanioti, Afitos, Possidi. Prostřední prst, poloostrov Sithonia, je jako stvořený pro klidnou a romantickou dovolenou. Místní střediska jsou klidnější a menší. Jsou to například letoviska Metamorfosi, Nikiti, Neos, Marmaras, Kalamitsi, Sarti. Poslední výběžek – Athos – je zcela atypický a naopak turisticky neposkvrněný, jelikož se jedná o mnišskou republiku, kam je ženám zapovězen vstup.

Vybrané zájezdy Chalkidiki

OdDníKamDop.Str.Cena

Sestavte si vlastní zájezd do Řecka!


 
 

Doprava na Chalkidiki


Nejideálnější je přicestovat leteckou dopravou do správního centra Thesaloniki (Soluň), k čemuž můžete využít palub buď Českých aerolinií nebo nízkonákladové dcery Travel Service – Smart Wings. Samozřejmostí je nespočet charterových letů organizovaných cestovními kancelářemi. Cesta z Prahy do Soluně trvá 2 hodiny a hodinky si musíte posunout o hodinu dopředu oproti SEČ.

          

Ubytování na Chalkidiki


Na
 poloostrově Chalkidiki se můžete ubytovat v hotelu, penzionu, apartmánu, nebo si pronajmout chatu. Nabídka hotelů je široká, napříč všemi kategoriemi. Od 3 * hotelů se snídaní po 5 * hotely a hotelová střediska s možností stravování all inclusive. Můžete bydlet přímo na pláži, nebo její v blízkosti. Personál bývá přátelský, ostatně jako všichni Řekové, a pokoje hezky upravené a čisté.

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje