Dovolená Athény | Dovolená v Athénách

recko-bg-header-title.png
     

Dovolená v Athénách

 

Athény jsou hlavní a největší město Řecka, centrum kultury, hospodářského ruchu a také sídlo prezidenta země. Tato světová metropole žije cestovním ruchem, čemuž odpovídá i samotná její infrastruktura: moderní letiště, přístav, metro a dálniční obchvaty. Přímé lety z Prahy zajišťují České aerolinie. Dopravu po silnici do Athén nelze příliš doporučit, jelikož je zdlouhavá a silnice na Balkánském poloostrově nejsou nejkvalitnější, ani nejbezpečnější.

Vybrané zájezdy do Athén

OdDníKamDop.Str.Cena

Sestavte si vlastní zájezd do Řecka!


 
 

Ubytování a stravování v Athénách

 

Hotely v Athénách jsou nejrůznějších kategorií od špičkových 5* až po hostely. Cena se samozřejmě odvíjí i od toho, ve které čtvrti se hotel nachází. Ty nejdražší a nejluxusnější hotely naleznete v blízkosti historického centra s výhledem na Akropolis. Hotely ekonomické třídy Vám již nenabídnou exkluzivní služby, ale stále se můžete těšit na krásné a čisté pokoje s tím novým vybavením. Ubytovat se můžete i hostelu, to však doporučujeme jen v případě, že v hotelu míníte jen přespávat a veškerý volný čas budete trávit v athénských ulicích a příjemných tavernách.

          

Řekové jsou milý a přátelský národ, hrdý na svou historii a kuchyni, která je známá po celém světě. Nevynechejte klasické řecké taverny (doslova jídelny v původním významu slova), kde můžete ochutnat pravý řecký salát, tzatziki, moussaka, gyrosy a mnoho dalších. Nejtypičtější lihovinou je bezesporu ouzo.

 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje