Dovolená Skopelos

Informace / Hotely / Letenky / Zájezdy

Více informací Zájezdy na Skopelos

Dovolená na Skopelu

Pláže, zeleň a příroda


Image

Základní informace

Hlavním cílem nejen českých turistů jsou samozřejmě místní skvělé pláže a krásné moře, které lákají návštěvníky k celodennímu slunění a koupání. Jihozápadní část ostrova nabízí písečné pláže s klidnou vodou. Vítr většinou vane ze severu a také moře bývá na severním pobřeží neklidnější než na jihu. Po většinu letní sezóny je však spíše osvěžující než obětěžující a i když zrovna nebudete mít štěstí a se silným větrem se setkáte, stačí díky malé velikosti ostrova přejet na stranu, kde zrovna nefouká.

Ubytování na Skopelu

Velmi širokou nabídku ubytování má hlavní město Skopelos, kde můžete vybírat jak z hotelů, tak z apartmánů či studií od nejzákladnější po luxusní. Resorty na ostrově nabízí často velké bazény, vířivé bazény i wellness zázemí. Dobrou nabídku ubytování najdete také v Loutraki, Glosse nebo Panormu. Kromě několika hotelů si můžete vybírat také z tradičních apartmánů. Ubytování můžete sehnat také přímo na plážích, především na Neo Klima, Glyfoneri nebo Stafylos.


Rezervujte si

Rezervujte si hotely, letenky i zájezdy na Skopelos za nejlepší ceny!

Pic

Hotely

Vybírejte si z hotelů, apartmánů, vil, hostelů, penzionů i dalších typů ubytování v Řecku za nejlepší ceny!

Najít hotely

Pic

Letenky

Potřebujete levné letenky do Řecka? Není nic jednoduššího než si vybrat z nabídky našich renomovaných partnerů!

Najít letenky

Pic

Zájezdy

Pokud neradi cestujete na vlastní pěst, vyberte si jeden ze zájezdů na Skopelos za skvělé ceny!

Najít zájezdy

Pic

Půjčení auta

Pokud si chcete užít bezstarostnou dovolenou a poznat destinaci se vším všudy, podívejte se na nabídku autopůjčoven!

Najít auta

Pláže a zábava na Skopelu

Nejlepší pláže a aktivity na ostrově


Image

Pláže

Tento řecký ostrov by byl bez pláží s nadsázkou ničím, Skopelos však v tomto ohledu rozhodně nezaostává za jeho, možná slavnějšími, kolegy. Ačkoliv značná část zdejších pláží je oblázková, jsou velmi malebné a klidné, často s velmi zeleným a příjemným okolím. Nejblíže hlavnímu městu je pláž Glysteri, ke které se dostanete údolíčkem lemovaným olivovníky. Nejlepší pláže jsou však na západním pobřeží. Např. Limnonari, což je písečná pláž se slunečníky a lehátky k pronájmu. Pláž je obklopena skalnatým ostrohem. Pro fanoušky filmu Mamma Mia! je nutností navštívit pláž Kastani, ta však jako jediná na celém ostrově může být občas přeplněná. Velmi pěknou pláží je také Milia s krásnou vodou, která je rozdělená na dvě poloviny skalním výběžkem. Za návštěvu zcela jistě stojí také pláže Hovolo, Armenopetra, Adrines, Loutraki, Vathias nebo nudistický ráj Velanio.