Skopelos | Zájezdy Skopelos

recko-bg-header-title.png
     

Dovolená Skopelos


Hlavním cílem nejen českých turistů jsou samozřejmě místní skvělé pláže a krásné moře, které lákají návštěvníky k celodennímu slunění a koupání. Jihozápadní část ostrova nabízí písečné pláže s klidnou vodou. Vítr většinou vane ze severu a také moře bývá na severním pobřeží neklidnější než na jihu. Po většinu letní sezóny je však spíše osvěžující než obětěžující a i když zrovna nebudete mít štěstí a se silným větrem se setkáte, stačí díky malé velikosti ostrova přejet na stranu, kde zrovna nefouká.

Vybrané zájezdy Skopelos

OdDníKamDop.Str.Cena

Sestavte si vlastní zájezd do Řecka!


 
 

Ubytování na Skopelu


Velmi širokou nabídku ubytování má hlavní město Skopelos, kde můžete vybírat jak z hotelů, tak z apartmánů či studií od nejzákladnější po luxusní. Resorty na ostrově nabízí často velké bazény, vířivé bazény i wellness zázemí. Dobrou nabídku ubytování najdete také v Loutraki, Glosse nebo Panormu. Kromě několika hotelů si můžete vybírat také z tradičních apartmánů. Ubytování můžete sehnat také přímo na plážích, především na Neo Klima, Glyfoneri nebo Stafylos.

          

Foto 1 - Yorick_R, Foto 2 - John Karakatsanis, Foto 3 - almekri01

Pláže a zábava na Skopelu


Řecký ostrov by s nadsázkou byl ničím, Skopelos však v tomto ohledu rozhodně nezaostává za jeho, možná slavnějšími, kolegy. Ačkoliv značná část zdejších pláží je oblázková, jsou velmi malebné a klidné, často s velmi zeleným a příjemným okolím. Nejblíže hlavnímu městu je pláž Glysteri, ke které se dostanete údolíčkem lemovaným olivovníky. Nejlepší pláže jsou však na západním pobřeží. Např. Limnonari, což je písečná pláž se slunečníky a lehátky k pronájmu. Pláž je obklopena skalnatým ostrohem. Pro fanoušky filmu Mamma Mia! je nutností navštívit pláž Kastani, ta však jako jediná na celém ostrově může být občas přeplněná. Velmi pěknou pláží je také Milia s krásnou vodou, která je rozdělená na dvě poloviny skalním výběžkem. Za návštěvu zcela jistě stojí také pláže Hovolo, Armenopetra, Adrines, Loutraki, Vathias nebo nudistický ráj Velanio.

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje