Skiathos | Zájezdy Skiathos

recko-bg-header-title.png
     

Dovolená Skiathos


Skiathos je zelenající se ráj s více než 70 zátokami a 3 přístavy. Kolem ostrova se nachází ještě 9 dalších malých ostrůvků. Téměř všechny velké hotely se nachází mimo hlavní město a většina jich je rozeseta po nejrušnějším jižním pobřeží. Sever ostrova je klidný především díky silném větru. Kromě slunění na pláži a vodních sportů si na ostrově můžete užít i procházky malebným venkovem.

Vybrané zájezdy Skiathos

OdDníKamDop.Str.Cena

Sestavte si vlastní zájezd do Řecka!


 
 

Ubytování na Skiathu


Skiathos nabízí díky rozvinutému cestovnímu ruchu velice 
pestrou škálu ubytovacích služeb, přestože ne v takové míře, jako nejpopulárnější řecké ostrovy. Pokud máte v plánu hlavně cestovat, volba studia či apartmánu s vlastním stravováním je ta správná. 3* hotely se vyznačují příjemnou atmosférou a obzvláště dobře je tu postaráno o děti, protože v hotelových zahradách je kromě bazénu většinou k dispozici i dětské hřiště. Pro vyznavače klidné a luxusní dovolené jsou určeny 4* nebo 5* areály nabízející vše, co si může člověk přát. Jestliže vyčkáváte s koupí zájezdu na last minute, je velká pravděpodobnost, že uspějete - ovšem pouze v tom případě, že netoužíte po ubytování vyšší kategorie. Tyto hotely bývají většinou na vyžádání, a tak se do nabídky na poslední chvíli příliš nedostávají. Cestovní kanceláře ve spolupráci s charterovými leteckými společnostmi pořádají své zájezdy na 8, 11, 12 či 15 dnů.

          

Foto 3 - gichristof

Pláže a zábava na Skiathu


Nejpopulárnější pláže se nachází na jihu ostrova, včetně jedné z nejznámějších pláží celého Řecka, Koukonaries, která se nachází 13 km jihozápadně od města Skiathos. Jde o téměř tisíc metrů dlouhý pruh zlatavého písku, jehož většina šířky je stíněna borovicemi. V těsné blízkosti pláže se potom nachází laguna, ve kterých žije mnoho vzácných živočichů, především ptactva. Další slavnou pláží je Lalaria, která je známá svými kulatými oblázky a lze se na ni dostat pouze lodí. Další populární pláží, především mezi mladými, je pláž Banana, která je obklopena hustým borovicovým lesem a olivovým hájem. Banana nabízí nejkrásnější pohled na západ slunce z celého ostrova. Tato písčitá pláž je dlouhá, široká a užijete si zde tyrkysové moře a plážové bary. Vedle ní se nachází další pláž Mikri Banana, která je určená především nudistům. 

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje