Dovolená Santorini

Informace / Hotely / Letenky / Zájezdy

Více informací Zájezdy na Santorini

Dovolená na Santorini

Úžasné scenérie a atmosféra


Image

Základní informace

Nedokážete si představit dovolenou bez chvíl strávených na pláži? Pokud se vypravíte na Santorini, rozhodně budete mít po návratu na co vzpomínat. Na světě není moc míst, kde byste mohli lenošit na dlouhých plážích pokrytých černým pískem, tak jako na Santorini. Vstup do moře je pozvolný, a tak se sem bez problémů můžete vypravit i s dětmi. Na místních plážích jsou k dispozici různé druhy vodních sportů či hřiště na plážový volejbal, o pohyb tedy nouzi mít jistě nebudete. Na své si na Santorini přijdou i vyznavači pěší turistiky – nejznámější stezka vede kolem celé kaldery z hlavního města Fira až do malé osady Ia. Milujete nakupování či divoký noční život? Pak určitě zavítejte do Firy, kde budete nadmíru spokojeni.

Doprava na Santorini

A jak se na ostrov dostat? Nejrychleji samozřejmě letecky – let z Prahy na letiště mezi vesničkou Monolithos a hlavním městem Fira trvá rovné tři hodiny. Pokud zvolíte leteckou přepravu, na Santorini můžete prožít 11 či 12 dní. Pokud však patříte mezi dobrodružné povahy, můžete přiletět na některý z blízkých řeckých ostrovů a na Santorini připlout trajektem. Přijet na ostrov lodí díky největší vulkanické kaldeře na světě totiž vážně stojí za to.

Ubytování na Santorini

Co se týká ubytování, na Santorini si můžete vybrat z 2* studií bez stravování, 3* hotýlků se snídaní či 4* a 5* luxusních areálů s polopenzí. Všechny ubytovací kapacity jsou zrekonstruované či nově postavené a díky vkusnému zařízení se zde budete cítit velmi příjemně. Řada hotelů disponuje pěkně řešenými bazény, skluzavky či hřiště pro děti zde však nenajdete. Co zde jistě naleznete, je toužený klid a příjemná atmosféra. Santorini je vyhledávaným místem turistů z celého světa – pokud tedy čekáte s koupí zájezdu na last minute, snadno se může stát, že odejdete z cestovní kanceláře s prázdnou.


Rezervujte si

Rezervujte si hotely, letenky i zájezdy na Santorini za nejlepší ceny!

Pic

Hotely

Vybírejte si z hotelů, apartmánů, vil, hostelů, penzionů i dalších typů ubytování na Santorini za nejlepší ceny!

Najít hotely

Pic

Letenky

Potřebujete levné letenky do Řecka? Není nic jednoduššího než si vybrat z nabídky našich renomovaných partnerů!

Najít letenky

Pic

Zájezdy

Pokud neradi cestujete na vlastní pěst, vyberte si jeden ze zájezdů na Santorini za skvělé ceny!

Najít zájezdy

Pic

Půjčení auta

Pokud si chcete užít bezstarostnou dovolenou a poznat Santorini se vším všudy, podívejte se na nabídku autopůjčoven!

Najít auta