Dovolená Rhodos

Informace / Hotely / Letenky / Zájezdy

Více informací Zájezdy na Rhodos

Dovolená na Rhodos

Pláže, noční život i památky


Image

Základní informace

Patříte-li mezi milovníky historie, je pro Vás právě Rhodos tím pravým ořechovým. Na své si zde však přijde každý – dlouhé písečné pláže přímo lákají k lenošení a městečka se svými kavárnami a restauracemi zase vybízejí ke strávení příjemného letního večera.

Doprava na Rhodos

Jestliže pro Vás letadlo neznamená pohodlný a bezpečný dopravní prostředek ale nutné zlo, nemusíte zoufat. Na Rhodos se totiž můžete dostat i po vodě, a to trajektem z Pirea. Taková plavba však znamená strávit na moři i 18 hodin, což nemusí být každému příjemné. Naopak přímý let z Prahy trvá necelé tři hodiny a ceny charterových letenek jsou poměrně příjemné. Na ostrově můžete prožít 8, 11, 12 i 15 dní.

Ubytování na Rhodosu

Rhodos se pyšní velice rozmanitou nabídkou ubytování. 2* jednoduchými apartmány počínaje, luxusními 5* hotely patřící známým mezinárodním řetězcům konče. Ubytování v apartmánech využijte, pokud chcete Rhodos poznat skutečně důkladně. 3* hotely s polopenzí mají v oblibě především rodiny s dětmi, které chtějí prožít hezkou dovolenou za přijatelnou cenu. 4* a 5* hotely nabízejí kromě all inclusive spoustu doplňkových služeb, díky kterým se hoteloví hosté nemusí o nic starat. Co se týká koupě zájezdu v režimu „last minute“, díky velkému množství ubytovacích kapacit se nemusíte bát, že byste z cestovní kanceláře odešli s prázdnou. Pozor si však dejte hlavně u luxusnějších hotelů, které se do nabídky zájezdů na poslední chvíli příliš nedostávají a tak koupi zájezdu raději příliš neodkládejte.


Rezervujte si

Rezervujte si hotely, letenky i zájezdy na Rhodos za nejlepší ceny!

Pic

Hotely

Vybírejte si z hotelů, apartmánů, vil, hostelů, penzionů i dalších typů ubytování na Rhodosu za nejlepší ceny!

Najít hotely

Pic

Letenky

Potřebujete levné letenky na Rhodos? Není nic jednoduššího než si vybrat z nabídky našich renomovaných partnerů!

Najít letenky

Pic

Zájezdy

Pokud neradi cestujete na vlastní pěst, vyberte si jeden ze zájezdů na Rhodos za skvělé ceny!

Najít zájezdy

Pic

Půjčení auta

Pokud si chcete užít bezstarostnou dovolenou a poznat Rhodos se vším všudy, podívejte se na nabídku autopůjčoven!

Najít auta

Pláže a zábava na Rhodosu

Nejlepší pláže a aktivity na ostrově


Image

Pláže

Jestliže patříte mezi milovníky koupání či chytání bronzu, na místní pláže budete jistě dlouho vzpomínat. Ti, kteří si nepřejí být ničím rušeni, jistě nepohrdnou dnem stráveným v nějaké malé písčité zátoce. Všichni ostatní si však mohou užívat dny plné koupání a zábavy na jedné z několika širokých pláží. Místní pláže jsou písčité, oblázkové nebo smíšené a vstup do moře je většinou pozvolný, tedy ideální pro rodiny s malými dětmi. Rádi byste se během dovolené také trochu hýbali? Můžete si vybrat z několika druhů vodních sportů, zahrát si plážový volejbal či objevovat krásy ostrova na koňském hřbetu. Děti jistě rády stráví den plný legrace v aquaparku ve Faliraki, který nabízí více než 20 nejrůznějších atrakcí. Milovníci zábavy si na Rhodu přijdou na také své, protože nočnímu životu se daří téměř v každém letovisku. Jestliže toužíte po troše kultury a nacházíte se v hlavním městě ostrova, rozhodně si nenechte ujít show plnou zvukových a světelných efektů, při které se dokonale seznámíte s příběhem velkolepé bitvy s Turky.