Dovolená Mykonos | Zájezdy na Mykonos

recko-bg-header-title.png
     

Dovolená na Mykonosu


Ačkoliv patří dovolená na Mykonosu mezi jednu z nejdražších v rámci celého Řecka, rozhodně stojí za to, a tento ostrov by alespoň jednou za život měl rozhodně navštívit každý. Mykonos je prostě bohémskou Mekkou cestovního ruchu a jde možná o nejpopulárnější řecký ostrov. Jde taky o prémiovou destinaci pro homosexuální turisty, kteří se zde budou cítit jako v ráji. Dávno už však neplatí, že jde pouze o místo pro zmíněnou menšinu, Mykonos je skvělou volbou pro všechny.

Vybrané zájezdy Mykonos

OdDníKamDop.Str.Cena

Sestavte si vlastní zájezd do Řecka!


 
 

Ubytování na Mykonosu


Mykonos nabízí díky rozvinutému cestovnímu ruchu velice 
pestrou škálu ubytovacích služeb. Pokud máte v plánu hlavně cestovat, volba studia či apartmánu s vlastním stravováním je ta správná. 3* hotely se vyznačují příjemnou atmosférou a obzvláště dobře je tu postaráno o děti, protože v hotelových zahradách je kromě bazénu většinou k dispozici i dětské hřiště. Pro vyznavače klidné a luxusní dovolené jsou určeny 4* nebo 5* areály nabízející vše, co si může člověk přát. Jestliže vyčkáváte s koupí zájezdu na last minute, z cestovní kanceláře byste neměli odejít s prázdnou - ovšem pouze v tom případě, že netoužíte po ubytování vyšší kategorie. Tyto hotely bývají většinou na vyžádání, a tak se do nabídky na poslední chvíli příliš nedostávají. Cestovní kanceláře ve spolupráci s charterovými leteckými společnostmi pořádají své zájezdy na 8, 11, 12 či 15 dnů. Let z Prahy na letiště Mykonos trvá necelé dvě a půl hodiny.

          

Pláže a zábava na Mykonosu


Pláže na Mykonosu jsou světově proslulé především díky zlatavému písku a křišťálově čísté vodě. Jelikož je Mykonos jedním z nejvyhledávanějších ostrovů v celém Řecku, zdejší pláže jsou skvěle organizované a nabízí veškeré zázemí, od plážových domů a hotelů až po bary, restaurace a centra vodních sportů. Nejlepší pláže najdete na jižním pobřeží, buďte však připraveni, že na nich nebudete sami, právě naopak zejména v hlavní sezóně bude pravděpodobně velmi těžké na nich najít vhodné volné místo. Vůbec nejpopulárnějšími plážemi jsou Super Paradise a Paradise, známé také jako jedny z nejlepších party pláží v Řecku. Obě se nachází vedle sebe, přibližně 6 km jihovýchodně od hlavního města, pláž Super Paradise je o něco méně organizovaná, na pláži Paradise se potom setkáte převážně s mladými partami, které si užívají denní i noční party. Další známou pláží jižního pobřeží je Elia, která je jednou z nejdelších pláží ostrova, je skvěle organizovaná se slunečníky, lehátky i plážovými bary. Najdete ji asi 11 km jihovýchodně od hlavního města. Dalším plážemi, které stojí za zmínku jsou Lia, Kalo Livadi, Platis Gialos, Paraga, Agios Stefanos, Psarrou nebo Kalafatis. Pláže na severním pobřeží jsou méně vybavené, zato však vhodnější k prožití klidnějších chvilek. Na severních pláží se můžete často setkat i s nudismem.

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje