Dovolená Kos

Informace / Hotely / Letenky / Zájezdy

Více informací Zájezdy na Kos

Dovolená na Kosu

Vyžití, skvělé ceny a výběr zájezdů


Image

Základní informace

Kos je ostrovem jako stvořeným pro dovolenou, a to především tu letní. Kos je jedním z nejpopulárnějších řeckých ostrovů z mnoha důvodů. Především to jsou krásné pláže, malebné vesničky nebo skvělá geografická poloha nedaleko tureckého pobřeží, což můžete využít např. pro návštěvu Bodrumu. Kromě užívání si pláži zde můžete také pohodlně šnorchlovat nebo objevovat zdejší kulturně-historické památky.

Ubytování na Kosu

Kos nabízí díky rozvinutému cestovnímu ruchu velice pestrou škálu ubytovacích služeb. Pokud máte v plánu hlavně cestovat, volba studia či apartmánu s vlastním stravováním je ta správná. 3* hotely se vyznačují příjemnou atmosférou a obzvláště dobře je tu postaráno o děti, protože v hotelových zahradách je kromě bazénu většinou k dispozici i dětské hřiště. Pro vyznavače klidné a luxusní dovolené jsou určeny 4* nebo 5* areály nabízející vše, co si může člověk přát. Jestliže vyčkáváte s koupí zájezdu na last minute, je velká pravděpodobnost, že uspějete - ovšem pouze v tom případě, že netoužíte po ubytování vyšší kategorie. Tyto hotely bývají většinou na vyžádání, a tak se do nabídky na poslední chvíli příliš nedostávají. Cestovní kanceláře ve spolupráci s charterovými leteckými společnostmi pořádají své zájezdy na 8, 11, 12 či 15 dnů.


Rezervujte si

Rezervujte si hotely, letenky i zájezdy na Kos za nejlepší ceny!

Pic

Hotely

Vybírejte si z hotelů, apartmánů, vil, hostelů, penzionů i dalších typů ubytování na Kosu za nejlepší ceny!

Najít hotely

Pic

Letenky

Potřebujete levné letenky na Kos? Není nic jednoduššího než si vybrat z nabídky našich renomovaných partnerů!

Najít letenky

Pic

Zájezdy

Pokud neradi cestujete na vlastní pěst, vyberte si jeden ze zájezdů na Kos za skvělé ceny!

Najít zájezdy

Pic

Půjčení auta

Pokud si chcete užít bezstarostnou dovolenou a poznat Kos se vším všudy, podívejte se na nabídku autopůjčoven!

Najít auta

Pláže a zábava na Kosu

Nejlepší pláže a aktivity na ostrově


Image

Pláže

Nejznámnější pláží ostrova je patrně pláž Paradies, nádherná písečná pláž s množstvím lehátek a možností vodních sportů, ideální pro rodiny s dětmi. Další populární pláží je Agios Stefanos, která se nachází 38 km západně od města Kos. Ostatními známými plážemi jsou např. Ammos, Kamares nebo Kefalos, která je oblíbená mezi windsurfaři. Jižně od města Kos se nachází oblázková pláž Psalidi. Přibližně 8 km západně od města Kos potom najdete velkou dobře organizovanou písečnou pláž Tigaki. Pokud vyhledáváte spíše tišší pláže, doporučujeme navštívit spíše západ ostrova.