Dovolená Kos | Dovolená na Kosu

recko-bg-header-title.png
     

Dovolená na Kosu


Kos je ostrovem jako stvořeným pro dovolenou, a to především tu letní. Kos je jedním z nejpopulárnějších řeckých ostrovů z mnoha důvodů. Především to jsou krásné pláže, malebné vesničky nebo skvělá geografická poloha nedaleko tureckého pobřeží, což můžete využít např. pro návštěvu Bodrumu. Kromě užívání si pláži zde můžete také pohodlně šnorchlovat nebo objevovat zdejší kulturně-historické památky.

Vybrané zájezdy Kos

OdDníKamDop.Str.Cena

Sestavte si vlastní zájezd do Řecka!


 
 

Ubytování na Kosu


Kos nabízí díky rozvinutému cestovnímu ruchu velice 
pestrou škálu ubytovacích služeb. Pokud máte v plánu hlavně cestovat, volba studia či apartmánu s vlastním stravováním je ta správná. 3* hotely se vyznačují příjemnou atmosférou a obzvláště dobře je tu postaráno o děti, protože v hotelových zahradách je kromě bazénu většinou k dispozici i dětské hřiště. Pro vyznavače klidné a luxusní dovolené jsou určeny 4* nebo 5* areály nabízející vše, co si může člověk přát. Jestliže vyčkáváte s koupí zájezdu na last minute, je velká pravděpodobnost, že uspějete - ovšem pouze v tom případě, že netoužíte po ubytování vyšší kategorie. Tyto hotely bývají většinou na vyžádání, a tak se do nabídky na poslední chvíli příliš nedostávají. Cestovní kanceláře ve spolupráci s charterovými leteckými společnostmi pořádají své zájezdy na 8, 11, 12 či 15 dnů.

          

Pláže a zábava na Kosu


Nejznámnější pláží ostrova je patrně pláž Paradies, nádherná písečná pláž s množstvím lehátek a možností vodních sportů, ideální pro rodiny s dětmi. Další populární pláží je Agios Stefanos, která se nachází 38 km západně od města Kos. Ostatními známými plážemi jsou např. Ammos, Kamares nebo Kefalos, která je oblíbená mezi windsurfaři. Jižně od města Kos se nachází oblázková pláž Psalidi. Přibližně 8 km západně od města Kos potom najdete velkou dobře organizovanou písečnou pláž Tigaki. Pokud vyhledáváte spíše tišší pláže, doporučujeme navštívit spíše západ ostrova. 

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje