Dovolená Kefalonia | Dovolená na Kefalonii

recko-bg-header-title.png
     

Dovolená na Kefalonii


Kefalonia je zárukou pro nezapomenutelnou klidnou dovolenou pro rodiny s dětmi, páry i jednotlivce. Skvělou volbou je také pro romantické svatební cesty, vždyť na nedaleké Ithace, která pod správu Kefalonie oficiální petří, strávili část líbánek i princ Charles s princeznou Dianou. Ostrov je taky skvělým místem pro dobrodruhy, kteří mají rádi horské výšlapy a drsnější přírodu. Vždyť nejvyšší hora Kefalonie je dokonce vyšší než Sněžka. Díky nádherným panoramatům, více než příznivému klimatu a pohostinnosti místních pro Vás bude velmi těžké tento překrásný ostrov opustit. Mnoho návštěvníků, kteří Kefalonii jednou navštívili, se sem později velmi rádo vracelo, jednoduše proto, že na světě už není tolik míst, jako je tento malebný ostrov v Jónském moři.

Vybrané zájezdy Kefalonia

OdDníKamDop.Str.Cena

Sestavte si vlastní zájezd do Řecka!


 
 

Ubytování na Kefalonii


Většinu ubytovacích zařízení na Ithace najdete pochopitelně ve Vathy, hlavním městě ostrova. Jde především o rodinné hotely, tradiční studia a okouzlující penziony. Pěkné ubytovací jednotky s jednoduchým zařízení se nachází také na severní straně ostrova, především v 
Kioni a Frikes. Ithaka neprochází a nikdy neprošla masovým rozvojem cestovního ruchu, ubytování je zde tradiční a nejsou tu velké hotelové resorty. Některé hotely mají luxusnější vybavení, jako například bazény, ale nic přehnaného.

          

Foto 1 - chrissusieking, Foto 2 - Zhang Yu, Foto 3 - Spiros Vathis

Pláže na Kefalonii


Všechny pláže na Kefalonii mají svůj vlastní odlišný půvab. Některé z nich mají drsný neúrodný terén s útesy, na jiných zase můžete najít olivovníky kam jen oko dohlédne. Nejkrásnější a jistě také nejfotografovanější pláží celého ostrava je pláž Myrtos, kterou můžete vidět výše na fotografii. Pláž je lemovaná pískovcovými útesy a má nádherný bílý písek. Tato pláž je mnoha odborníky, časopisy i turisty označována za jednu z nejkrásnějších na světě, díky čemuž získala nejedno ocenění. Během posledního desetiletí byla často zvolena nejlepší pláží celého Řecka. I přes všechny překrásné pláže, dechberoucí zátoky, krásné hory a údolí se Kefalonia vyhýbá masovému turismu a udržuje si svou krásu a klid.

 

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje