Dovolená Ithaka

Informace / Hotely / Letenky / Zájezdy

Více informací Zájezdy na Ithaku

Dovolená na Ithace

Dokonalý klid a čisté moře


Image

Základní informace

Ostrov celosvětově známý jako domov Odyssea. Přestože leží velmi blízko navštěvovanější Kefalonii, je mnohem klidnější, tišší a neobjevená. Jde tak o ideální místo pro alternativní aktivity a dovolená zde splňuje standardy i pro ty nejnáročnější z nás. Ostrov má hornatý povrch a může se pochlubit množstvím turistických i cyklistických stezek podél pobřeží, kolem olivovníků, cypřišů, borovic nebo dubů. Ithaka je rajský ostrov, jako stvořený pro dlouhodobou relaxaci. Nejmalebnějšími vesnicemi jsou Kioni a Vathy. Najdete tu nádherné pláže jako Filiatro, Sarakiniko nebo Agios Ioannis. Z hlavního městečka Vathy se můžete vydat také na odlehlou pláž Gidaki.

Ubytování na Ithace

Většinu ubytovacích zařízení na Ithace najdete pochopitelně ve Vathy, hlavním městě ostrova. Jde především o rodinné hotely, tradiční studia a okouzlující penziony. Pěkné ubytovací jednotky s jednoduchým zařízení se nachází také na severní straně ostrova, především v Kioni a Frikes. Ithaka neprochází a nikdy neprošla masovým rozvojem cestovního ruchu, ubytování je zde tradiční a nejsou tu velké hotelové resorty. Některé hotely mají luxusnější vybavení, jako například bazény, ale nic přehnaného.


Rezervujte si

Rezervujte si hotely, letenky i zájezdy na Ithaku za nejlepší ceny!

Pic

Hotely

Vybírejte si z hotelů, apartmánů, vil, hostelů, penzionů i dalších typů ubytování na Ithace za nejlepší ceny!

Najít hotely

Pic

Letenky

Potřebujete levné letenky na Ithaku? Není nic jednoduššího než si vybrat z nabídky našich renomovaných partnerů!

Najít letenky

Pic

Zájezdy

Pokud neradi cestujete na vlastní pěst, vyberte si jeden ze zájezdů na Ithaku za skvělé ceny!

Najít zájezdy

Pic

Půjčení auta

Pokud si chcete užít bezstarostnou dovolenou a poznat destinaci se vším všudy, podívejte se na nabídku autopůjčoven!

Najít auta

Pláže a zábava na Ithace

Nejlepší pláže a aktivity na ostrově


Image

Pláže na Ithace

Pláže na Ithace jsou známé pro své krásné prostředí plné zeleně a tyrkysovou vodu. Pláže jsou obklopeny úchvatnou krajinou s bujnou vegetací. Existují zde odlehlá místa ke koupání, stejně tak však pláže s veškerým vybavením, jako jsou přímořské hotely, kavárny nebo taverny. Nejznamnějšími plážemi jsou Filiatro, Gidaki, Agios Ioannis, Polis, Frikes, Minimata nebo Aetos.