Dovolená Ithaka | Zájezdy Ithaka

recko-bg-header-title.png
     

Dovolená na Ithace


Ostrov celosvětově známý jako domov Odyssea. Přestože leží velmi blízko navštěvovanější Kefalonii, je mnohem klidnější, tišší a neobjevená. Jde tak o ideální místo pro alternativní aktivity a dovolená zde splňuje standardy i pro ty nejnáročnější z nás. Ostrov má hornatý povrch a může se pochlubit množstvím turistických i cyklistických stezek podél pobřeží, kolem olivovníků, cypřišů, borovic nebo dubů. Ithaka je rajský ostrov, jako stvořený pro dlouhodobou relaxaci. Nejmalebnějšími vesnicemi jsou Kioni a Vathy. Najdete tu nádherné pláže jako Filiatro, Sarakiniko nebo Agios Ioannis. Z hlavního městečka Vathy se můžete vydat také na odlehlou pláž Gidaki.

Vybrané zájezdy Ithaka

OdDníKamDop.Str.Cena

Sestavte si vlastní zájezd do Řecka!


 
 

Ubytování na Ithace


Většinu ubytovacích zařízení na Ithace najdete pochopitelně ve Vathy, hlavním městě ostrova. Jde především o rodinné hotely, tradiční studia a okouzlující penziony. Pěkné ubytovací jednotky s jednoduchým zařízení se nachází také na severní straně ostrova, především v 
Kioni a Frikes. Ithaka neprochází a nikdy neprošla masovým rozvojem cestovního ruchu, ubytování je zde tradiční a nejsou tu velké hotelové resorty. Některé hotely mají luxusnější vybavení, jako například bazény, ale nic přehnaného.

          

Foto 1 - chrissusieking, Foto 2 - Zhang Yu, Foto 3 - Spiros Vathis

Pláže na Ithace


Pláže na Ithace jsou známé pro své krásné prostředí plné zeleně a tyrkysovou vodu. Pláže jsou obklopeny úchvatnou krajinou s bujnou vegetací. Existují zde odlehlá místa ke koupání, stejně tak však pláže s veškerým vybavením, jako jsou přímořské hotely, kavárny nebo taverny. Nejznamnějšími plážemi jsou Filiatro, Gidaki, Agios Ioannis, Polis, Frikes, Minimata nebo Aetos. 

 

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje