Dovolená Ios | Zájezdy Ios

recko-bg-header-title.png
     

Dovolená Ios


Ios není jedním z ostrovů, na které by proudily davy turistů za cennými historickými památkami. Jde především o místo, které je proslaveno mezi mladými jako party ostrov. Každé léto se sem sjíždí vyznavači hlasité hudby, alkoholu a tance, v čemž ostrovu Ios může v Řecku konkurovat snad jen Mykonos a v celoevropském měřítku samozřejmě Ibiza. Pokud vám už není 20 ani 30 a večírkům na pláži zrovna neholdujete, ani tak nemusíte zoufat. Je zde spousta krásných pláží a idylických klidných hotelů v dostatečné vzdálenosti od křepčící mládeže.

Vybrané zájezdy Ios

OdDníKamDop.Str.Cena

Sestavte si vlastní zájezd do Řecka!


 
 

Ubytování Ios


Většina hotelů na ostrově je koncentrována v hlavním sídle ostrova Chora a na pláži Mylopotas, která je centrem noční zábavy a budete tak mít velmi dobrý přístup k restauracím, barům i klubům. Téměř všechny apartmány a studia na ostrově Ios jsou postaveny v tradičním kykládském stylu. Za pozornost jistě stojí i ubytovací kapacity v okolí přístavu, obzvláště pokud plánujete ostrov navštívit na kratší dobu. Ios je velmi kosmpolitní destinací, proto zde najdete široký výběr luxusních a moderních hotelů, ve kterých můžete strávit svou dovolenou.

          

Foto 1 a 3 - Diego Martínez, Foto 2 - Duncan Rawlinson 

Pláže a zábava Ios


Jak už bylo několikrát zmíněno, Ios je především party ostrovem pro mladé. A centrem této zábavy je hlavně pláž Mylopotas, která se nachází 3 kilometry od hlavního města. Kilometr dlouhá pláž má pěkný jemný písek a skvělé zázemí pro návštěvníky. Nejde však zdaleka pouze o místo, kde turisté propijí a protancují celou noc. Zdejší křišťálově čistá voda je ideální pro plavání a je hlavním důvodem, proč byla pláž několikrát oceněná prestižní Modrou vlajkou. Je zde mnoho lehátek i slunečníků, které si lze za malý poplatek pronajmout. Většina akce se odehrává v místních barech, které se obzvláště navečer zaplní návštěvníky. Turisté zde mohou provozovat nejrůznější vodní sporty, od surfování po potápění. Navzdory rozvoji cestovního ruchu si pláž zachovává krásné přírodní prostředí. Na pláž se pohodlně dostanete z hlavního města autobusem. Právě v hlavním městě Chora se kromě malebných uliček nachází také většina nejlépe hodnocených klubů. Za zmínku stojí Disco 69, Fusion, Lemon, Pegasus, Rehab nebo Scorpion. Pokud na ostrově hledáte klidnější místo, doporučujeme pláž Manganari na jihovýchodě ostrova, která se díky své poloze vyhýbá největším davům. Zátoka je chráněna před silným větrem a proto po celý den nabízí klidnou vodu vhodnou pro plavání a šnorchlování. Na této pláži se dokonce natáčely scény z populárního filmu Magická hlubina.

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje